Trenerzy

Kadra trenerska FDA składa się z osób, które zdobyły swoje wykształcenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są to trenerzy aktywni zawodowo, z doświadczeniem i ciągle rozwijający swoje pasje. Wyróżniają się unikalnym, profesjonalnym podejściem do nauczania i przekazywania wiedzy. W sposób maksymalnie skuteczny przekazują wiedzę, pomagają wykształcić potrzebne umiejętności i pokazują, jak zastosować je w praktyce.

radeck

Radek Grochowski

Założyciel Future Design Academy, właściciel studia nagrań High Tower Studio, absolwent School of Sound Recording Manchester i University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Projekt manager, sound designer, sound engineer, DJ, producent muzyczny, sound editor na potrzeby reklam, animacji, radia, filmu oraz gier video.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu przedsięwzięciach jako freelancer oraz w Radio Key 103 FM które jest częścią Bauer Media Group. Jako DJ grał w wielu klubach w kraju jak i zagranicą oraz koncertował z zespołami jako ich DJ.

pawel

Paweł Niewęgłowski

Przedsiębiorca, programista i konsultant technologiczny.             Prezes i współwłaściciel firmy informatycznej DevUp. Lider klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Dyrektor konferencji Microsoft Expert Summit 2014. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki.

Twórca polskich okularów do wirtualnej rzeczywistości – Zulu Glasses. Organizator eventów „Code Camp Windows 8 w Lublinie”, „MVP Lublin Day 2013″, oraz hackathonów „DEVPIZZA”, „TESLATHON” „LUBCODE – Koduj dla Lublina”, „WAWCODE – Koduj dla Warszawy”. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.

marcin

Marcin Włoch

Kreatywny aktywista branży informatycznej. Współwłaściciel firmy DevUp. Współtwórca Zulu Glasses – okularów wirtualnej rzeczywistości. Twórca gier mobilnych w silnikach Unity3D oraz libgdx. Pasjonat technologii oraz nowatorskich rozwiązań

Marek Melaniuk

Grafik 2D oraz 3D, brand developer, miłośnik nowych mediów. Absolwent Mid Cheshire college gdzie uzyskał dyplom zawodowego fotografa oraz University of Salford w Manchester (UK) Design Management for the Creative Industries, studiował również na Polsko­Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku Nowe Media. Właściciel agencji brandingowej Plus Brand.

Doświadczenie zdobywał na Wyspach Brytyjskich gdzie już jako młody absolwent został zauważony i zatrudniony na stanowisku brand developera. Zajmuje się również konsultingiem dla przedsiębiorców z dziedziny planowania kampanii reklamowych, efektywności reklamy, doboru kadry do kreatywnego teamu oraz projektowania i zagospodarowania przestrzeni biurowej.

michal

Michał Sierpień

Z zawodu plastyk – fotograf. Ukończył pedagogiczne studia plastyczne na wydziale humanistycznym Akademii Podlaskiej w Siedlcach (aktualnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach) oraz Instruktorski Kurs Fotografii Artystycznej nadany przez Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego.

Jego pasja fotograficzna ma swoje początki jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Pierwsze udane fotografie motywowały do zagłębiania się w technikę rysowania światłem i ciągłe jej szlifowanie. Nauka na uczelni plastycznej zgłębiła techniki malarstwa, rzeźby, które dodatkowo wpłynęły na sposób postrzegania świata i problematykę jego przedstawień.

 

Hubert Pulik

Rocznik ’84. Urodzony i wychowany w Radzyniu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu. W 2013 roku powrócił na radzyńską ziemię i rozpoczął współpracę z jednym z lokalnych tygodników jako grafik i fotoreporter.
Aktualnie wykorzystuje swoją pasję i doświadczenie, pomagając swoim klientom uwieczniać najważniejsze momenty w ich życiu za pomocą swoich kadrów, fotografując na ślubach, weselach, czy realizując sesje w ramach własnego projektu HRP Studio oraz współpracuje jako grafik i fotograf z agencją brandingową z Radzynia Podlaskiego – Plus Brand.
Fotografię traktuję jako całość. Interesuje się i zagłębia każdy możliwy jej aspekt, od reportażu po fotografię krajobrazową. Uwielbia eksperymentować z aparatem, który towarzyszy mu niemal cały czas.

 

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter