Trenerzy

Kadra trenerska FDA składa się z osób, które zdobyły swoje wykształcenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są to trenerzy aktywni zawodowo, z doświadczeniem i ciągle rozwijający swoje pasje. Wyróżniają się unikalnym, profesjonalnym podejściem do nauczania i przekazywania wiedzy. W sposób maksymalnie skuteczny przekazują wiedzę, pomagają wykształcić potrzebne umiejętności i pokazują, jak zastosować je w praktyce.

radeck

Radek Grochowski

Założyciel Future Design Academy, właściciel studia nagrań High Tower Studio, absolwent School of Sound Recording Manchester i University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Projekt manager, sound designer, sound engineer, DJ, producent muzyczny, sound editor na potrzeby reklam, animacji, radia, filmu oraz gier video.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu przedsięwzięciach jako freelancer oraz w Radio Key 103 FM które jest częścią Bauer Media Group. Jako DJ grał w wielu klubach w kraju jak i zagranicą oraz koncertował z zespołami jako ich DJ.

 

marcin

Marcin Włoch

Kreatywny aktywista branży informatycznej. Współwłaściciel firmy DevUp. Współtwórca Zulu Glasses – okularów wirtualnej rzeczywistości. Twórca gier mobilnych w silnikach Unity3D oraz libgdx. Pasjonat technologii oraz nowatorskich rozwiązań

 

Hubert Pulik

Rocznik ’84. Urodzony i wychowany w Radzyniu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu. W 2013 roku powrócił na radzyńską ziemię i rozpoczął współpracę z jednym z lokalnych tygodników jako grafik i fotoreporter.
Aktualnie wykorzystuje swoją pasję i doświadczenie, pomagając swoim klientom uwieczniać najważniejsze momenty w ich życiu za pomocą swoich kadrów, fotografując na ślubach, weselach, czy realizując sesje w ramach własnego projektu HRP Studio oraz współpracuje jako grafik i fotograf z agencją brandingową z Radzynia Podlaskiego – Plus Brand.
Fotografię traktuję jako całość. Interesuje się i zagłębia każdy możliwy jej aspekt, od reportażu po fotografię krajobrazową. Uwielbia eksperymentować z aparatem, który towarzyszy mu niemal cały czas.

 

Marek Melaniuk

Grafik 2D oraz 3D, brand developer, miłośnik nowych mediów. Absolwent Mid Cheshire college gdzie uzyskał dyplom zawodowego fotografa oraz University of Salford w Manchester (UK) Design Management for the Creative Industries, studiował również na Polsko­Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku Nowe Media. Właściciel agencji brandingowej Plus Brand.

Doświadczenie zdobywał na Wyspach Brytyjskich gdzie już jako młody absolwent został zauważony i zatrudniony na stanowisku brand developera. Zajmuje się również konsultingiem dla przedsiębiorców z dziedziny planowania kampanii reklamowych, efektywności reklamy, doboru kadry do kreatywnego teamu oraz projektowania i zagospodarowania przestrzeni biurowej.

michal

Michał Sierpień

Z zawodu plastyk – fotograf. Ukończył pedagogiczne studia plastyczne na wydziale humanistycznym Akademii Podlaskiej w Siedlcach (aktualnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach) oraz Instruktorski Kurs Fotografii Artystycznej nadany przez Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego.

Jego pasja fotograficzna ma swoje początki jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Pierwsze udane fotografie motywowały do zagłębiania się w technikę rysowania światłem i ciągłe jej szlifowanie. Nauka na uczelni plastycznej zgłębiła techniki malarstwa, rzeźby, które dodatkowo wpłynęły na sposób postrzegania świata i problematykę jego przedstawień.

 

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter