Projektowanie wnętrz

Informacje o szkoleniu

Projektowanie i aranżacja wnętrz od kilku lat przeżywa regularny rozwój oraz poszerzanie zakresu swoich usług i odbiorców. Nie jest to już tylko luksusowa usługa dla ludzi zamożnych czy też dla sieci sklepów lecz, co raz częściej staje się ona przystępna dla większości ludzi którzy chcą z gustem zaprojektować swoje domowe wnętrza.

Kurs aranżacji wnętrz ma na celu pełne przygotowanie do zawodu dekoratora i aranżacji wnętrz. Kursanci dowiedzą się w jaki sposób zagospodarować przestrzeń mieszkania, domu jednorodzinnego, biura i lokalu usługowego. Ukończenie kursu pozwalało będzie na podjęcie pracy jako dekorator wnętrz bądź otwarcie własnej działalności w związanej z tym zawodem.

Materiał

Kursanci poznają obsługą programu graficznego Pro 100, Adobe Photoshop oraz rysunkowe techniki projektowania. Poznają zasady prawidłowego aranżowania przestrzeni pomieszczeń z uwzględnieniem ich praktycznego zastosowania w domu jaki wystawach sklepowych.

Czas trwania kursu

72 tygodnie (2 godz tygodniowo)

Cena

60 zł / godz. 
200 zł opłata wpisowa (jednorazowa)

zapisz się

Trener

michal

 Michał Sierpień

Z zawodu plastyk – fotograf. Ukończył pedagogiczne studia plastyczne na wydziale humanistycznym Akademii Podlaskiej w Siedlcach (aktualnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach) oraz Instruktorski Kurs Fotografii Artystycznej nadany przez Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego.

Jego pasja fotograficzna ma swoje początki jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Pierwsze udane fotografie motywowały do zagłębiania się w technikę rysowania światłem i ciągłe jej szlifowanie. Nauka na uczelni plastycznej zgłębiła techniki malarstwa, rzeźby, które dodatkowo wpłynęły na sposób postrzegania świata i problematykę jego przedstawień.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_01

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter