Programowanie

Informacje ogólne

Otaczający nas świat, od kilkunastu lat zmierza do całkowitego zautomatyzowania działań wykonywanych przez człowieka. Komputery przejmują inicjatywę, wykonując za nas monotonne i pracochłonne czynności. Zapewne każdy z nas chciałby, aby robot umył za nas naczynia czy pościelił łóżko. To jest możliwe! Wystarczy napisać taki program, który będzie poruszał ramieniem robota w odpowiadający nam sposób. Ale jak to zrobić? Najlepiej zacząć od podstaw – napisać swój pierwszy program!

Na tym kursie dowiesz się czym jest programowanie. Zgłębisz tajniki dziedziny, która przez wielu uważana jest jako sztuka magiczna, tylko dla wybrańców. Zaprogramujesz komputer tak aby spełniał Twoje oczekiwania. Poznając podstawy otworzysz przed sobą drzwi do zupełnie innego wymiaru i stworzysz perspektywę, która pozwoli Ci na znalezienie wymarzonej pracy.

Kursanci dowiedzą się czym jest programowanie strukturalne i obiektowe. W pierwszej części kursu poznają mechanizmy, które pozwolą tworzyć software, a następnie wkroczą w abstrakcyjny świat programowania obiektowego.

Materiał

Visual Studio 2013 daje możliwość nauki dla zupełnie początkujących osób. Pisząc w języku C#, kursant dowie się między innymi, czym jest algorytm, kompilator, zmienna, pętla, warunek logiczny i warunek błędu. Nauka języka jest tylko częścią wiedzy jaką posiądzie kursant. Poprzez kurs wykształci sobie technikę wiązania faktów i logicznego myślenia.

Czas trwania kursu

50 tygodni (2 godz. tygodniowo)

Cena

65 zł / godz. 
200 zł  opłata wpisowa (jednorazowa)

zapisz się

Trener

Marcin Włoch

Kreatywny aktywista branży informatycznej. Współwłaściciel firmy DevUp. Współtwórca Zulu Glasses – okularów wirtualnej rzeczywistości. Twórca gier mobilnych w silnikach Unity3D oraz libgdx. Pasjonat technologii oraz nowatorskich rozwiązań. Nauczyciel z pasji.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_02

fda_sala_wykladowa_04

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter