Programowanie Gier Komputerowych

Informacje ogólne

Kursanci poznają funkcjonalności silnika Unity5, nauczą się wydajnie programować w języku C# za pomocą Visual Studio 2013 oraz Monodevelop. Uczestnicy po ukończonym kursie będą potrafili stworzyć od podstaw własną grę oraz wyćwiczą swoją kreatywność, ponadto uzyskają dodatkowy atut na przyszłej rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkową zdobyta umiejętnością będzie umiejętność pracy w grupie, nie tylko współpraca na poziomie projektowym ale także współdzielenie kodu.

Materiał

Unity jest pełnym środowiskiem do tworzenia oprogramowania multimedialnego (w tym gier) udostępniającym funkcje tworzenia w dwóch lub trzech wymiarach. Pisząc w jednym z trzech języków programowania (C#, JavaScript lub Boo) możesz wykreować dowolny byt programistyczny spełniający Twoje wymagania. Na kursie stworzysz od podstaw gry 2D i 3D w języku C#. Nauczysz się nie tylko tworzyć gry ale poznasz zaawansowane funkcje języka i utrwalisz swoja wiedzę programistyczna.

Czas trwania kursu

40 tygodni (2 godz. tygodniowo)

Cena

60 zł / godz.
200 zł / opłata wpisowa (jednorazowa)

Zapisz się

Trener

marcin

Marcin Włoch

Kreatywny aktywista branży informatycznej. Współwłaściciel firmy DevUp. Współtwórca Zulu Glasses – okularów wirtualnej rzeczywistości. Twórca gier mobilnych w silnikach Unity3D oraz libgdx. Pasjonat technologii oraz nowatorskich rozwiązań. Nauczyciel z pasji.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_04

fda_sala_wykladowa_01

Newsletter