Programowanie Aplikacji Mobilnych

Informacje ogólne

 

Aplikacje mobilne za sprawą rozwoju technologicznego tj. internet, netbooki, smartphony, z roku na rok stają się co raz to bardziej dochodową branżą. Jest to bardzo przyszłościowa i rozwojowa gałąź sektora informatycznego którą chcemy wprowadzić do FDA. Na naszym kursie adepci poznają szczegółowo tworzenia aplikacji na platformę mobilną Windows Phone, nauczą się podstaw programowania w języku C# w środowisku Visual Studio 2013. Zgromadzą ogromną wiedzę o rynku aplikacji mobilnych oraz nauczą się sprzedawać je globalnie poprzez Windows Phone Store.

Materiał

Uczestnicy po ukończonym kursie będą potrafili stworzyć od podstaw własną aplikację mobilna, zaprojektować interfejs aplikacji w stylu Modern Design, umieścić aplikację na sklepie, sprawnie posługiwać się pojęciami programistycznymi.

Czas trwania kursu

40 tygodni (2 godz. tygodniowo)

Cena

60 zł /godz. 
200 zł  opłata wpisowa (jednorazowa)

zapisz się

Trener

 

 

Paweł Niewęgłowski

Przedsiębiorca, programista i konsultant technologiczny. Prezes i współwłaściciel firmy informatycznej DevUp. Lider klubu komputerowego Regionalnej Lubelskiej Grupy Microsoft. Dyrektor konferencji Microsoft Expert Summit 2014. Prelegent Microsoft na eventy IT Academic Day. Organizator Lubelskich Dni Informatyki.

Twórca polskich okularów do wirtualnej rzeczywistości – Zulu Glasses. Organizator eventów „Code Camp Windows 8 w Lublinie”, „MVP Lublin Day 2013″, oraz hackathonów „DEVPIZZA”, „TESLATHON” „LUBCODE – Koduj dla Lublina”, „WAWCODE – Koduj dla Warszawy”. Aktywista platformy mobilnej Windows Phone.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_04

fda_sala_wykladowa_01

 

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter