Produkcja Muzyczna

Informacje ogólne

Kariera producenta muzycznego jest jedną z najbardziej popularnych i postępowych dróg w przemyśle muzycznym. Wystarczy pomyśleć o tym w jak dużym stopniu muzyka wpływa na nasze życie na co dzień – telewizja, internet, gry, radio, urządzenia mobilne, koncerty i wiele innych. Muzyka towarzyszy nam codziennie i nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Sądzisz, że możesz tworzyć muzykę – masz tę iskrę? Jeśli tak to ten kurs jest w sam raz dla Ciebie.

Nie musisz umieć grać na instrumentach muzycznych, czytać nut czy mieć doświadczenie w produkcji muzycznej– najważniejszym elementem jest tu Twoja chęć nabycia i poszerzania wiedzy o produkcji muzycznej. Kurs produkcji muzycznej rozwinie Twoje twórcze i techniczne umiejętności kompozycji, aranżacji oraz procesów przetwarzania dźwięku.

Materiał

Wiedza odnośnie posługiwania się najnowszym oprogramowaniem muzycznym FL Studio, którą nabędziesz podczas kursu ukaże Ci nieskończone wręcz możliwości procesów produkcji muzycznej. Do dyspozycji nasi adepci mają nowoczesne interface muzyczne Avid jak i kontrolery midi Alesis ,które stwarzają możliwość pracy w profesjonalnym środowisku muzycznym. Podstawy produkcji muzycznej przygotują Cię do głębszej eksploracji przemysłu muzycznego. Pamiętaj o tym ,że Twoja kreatywność jest kluczem do sukcesu.

Czas trwania kursu

40 tygodni (2 godz  tygodniowo)

Cena

50 zł / godz. 
200 zł opłata wpisowa (jednorazowa)

Zapisz się

Trener

radeck

Radek Grochowski

Założyciel Future Design Academy, właściciel studia nagrań High Tower Studio, absolwent School of Sound Recording Manchester i University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Projekt manager, sound designer, sound engineer, DJ, producent muzyczny, sound editor na potrzeby reklam, animacji, radia, filmu oraz gier video.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu przedsięwzięciach jako freelancer oraz w Radio Key 103 FM które jest częścią Bauer Media Group. Jako DJ grał w wielu klubach w kraju jak i zagranicą oraz koncertował z zespołami jako ich DJ.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_02

fda_sound_studio_02

Newsletter