Post-produkcja Audio

Informacje ogólne

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiało Cię kto tworzy efekty dźwiękowe do gier video, przerażające odgłosy w horrorach czy jak powstaje atmosfera wokół danej sceny w filmie to ten kurs jest idealny dla Ciebie. Takimi zagadnieniami zajmuje się realizator dźwięków post produkcji.

Witaj w świecie w którym obraz łączy się z dźwiękiem, gdzie głos lektora miesza się z efektami specjalnymi, wybuchami, wystrzałami itp. Jest to bardzo ciekawa, wymagająca dużo kreatywności i sprawiająca wiele satysfakcji gałąź w przemyśle dźwiękowym.

Materiał

Dzięki temu kursowi poznasz podstawy tworzenia udźwiękowienia na potrzeby filmu, telewizji radio jaki gier komputerowych czy animacji. Nabyte umiejętności pozwolą Ci na płynne obsługiwanie się programem Pro Tools oraz  stworzenie profesjonalnie zmiksowanej ścieżki dźwiękowej dla wszystkich form przekazu wizualnego.

Wystarczy pomyśleć o możliwościach.

Czas trwania kursu

32 tygodnie (2 godziny tygodniowo)

50 zł /godz.
200 zł opłata wpisowa (jednorazowa)

Trener

radeck

Radek Grochowski

Założyciel Future Design Academy, właściciel studia nagrań High Tower Studio, absolwent School of Sound Recording Manchester i University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Projekt manager, sound designer, sound engineer, DJ, producent muzyczny, sound editor na potrzeby reklam, animacji, radia, filmu oraz gier video.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu przedsięwzięciach jako freelancer oraz w Radio Key 103 FM które jest częścią Bauer Media Group. Jako DJ grał w wielu klubach w kraju jak i zagranicą oraz koncertował z zespołami jako ich DJ.

Pracownie

fda_sala_wykladowa_01