O nas

Future Design Academy jest nowoczesnym centrum szkoleniowym zajmującym się przeprowadzaniem profesjonalnych kursów z zachowaniem zachodnioeuropejskich standardów nauczania. Programowanie, produkcja muzyczna, fotografia, grafika komputerowa to niektóre z kierunków naszych szkoleń, podczas których można rozwijać swoje zainteresowania.

FDA dzięki braku systemu pasywnego oceniania oraz unikania liniowości czy schematów znacznie wyróżnia się spośród tradycyjnych lub szeroko dostępnych placówek. Uczymy inaczej i skuteczniej, a przede wszystkim nowocześnie. Kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój indywidualny każdego z naszych adeptów tak, aby mógł w pełni poznać swoje możliwości i samodzielnie podejmować decyzje o kierunku ich rozwoju. Jest to możliwe dzięki pracy w małych, 6-ścio osobowych grupach i w specjalnym, profesjonalnie przygotowanym na najwyższym poziomie środowisku do pracy i nauki.

FDA dba również o bezpieczeństwo swoich kursantów dlatego warto podkreślić że każdy z nich jest objęty ubezpieczeniem, które zapewniamy w ramach kursów. Oprogramowanie używane pod czas kursów jest w języku angielskim co rozwija u kursantów zakres posługiwania się technicznym słownictwem w danej dziedzinie oraz znacznie wpływa na komunikację w przypadku pracy w międzynarodowych zespołach.

Trenerzy zajmujący się szkoleniami to osoby z wysokimi kwalifikacjami i, co najważniejsze, bogatą praktyką zawodową. Naszych szkoleń nie prowadzą teoretycy, ale osoby na co dzień pracujący w swoich branżach, aktywne zawodowo i podążające za najnowszymi trendami. Swoją wiedzę przekazują nie poprzez skrypty czy wykłady, ale na przykładach konkretnych, autorskich projektów. Wiedzą, co jest potrzebne i ważne w ich branżach – teraz i za kilka lat.

Naszym celem jest nauczanie na poziomie i w stylu zachodnio-europejskim. Chcemy, aby nasi adepci po ukończeniu kursów byli świadomi swojej wiedzy, pewni własnych umiejętności i potrafili je w pełni wykorzystywać w swoich zawodach.

Wiemy, że praca może być pasją, dlatego rozwinięcie jej u naszych podopiecznych jest naszym priorytetem. Pomagamy im odkryć swój potencjał, dajemy konkretne umiejętności i inspirujemy tak, by praca w wybranym zawodzie dawała im jak największą przyjemność i satysfakcję. Wiemy, że to możliwe – sami jesteśmy tego przykładem.

Niezwykle ważne dla nas jest to, aby wykształcić w naszych adeptach pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Pokazujemy, że tak naprawdę jedyne ograniczenia jakie istnieją, są w naszych głowach. Kreatywność to nie tylko modne słowo. Nie bójmy się wyzwań, a świat stanie przed nami otworem.

Sprzęt i Oprogramowanie

Future Design Academy dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowym, jak i profesjonalnym oprogramowaniem, na zakup którego przeznaczone były znaczne fundusze. Całą baza lokalowa jest do dyspozycji naszych adeptów. Wraz z rozwojem FDA kupowane będą dodatkowe urządzenia oraz oprogramowania potrzebne do rozwoju naszych podopiecznych. Poniżej wymienione są firmy z których oprogramowań lub urządzeń korzystamy obecnie.

companies