Lokal

Future Design Academy posiada nowoczesny i w pełni profesjonalnie wyposażony lokal w samym centrum Radzynia Podlaskiego. Do dyspozycji zainteresowanych jest interaktywna pracownia komputerowa, studio fotograficzne, studio nagrań oraz strefa relaksu.

Pracownia Komputerowa

fda_sala_wykladowa_01 fda_sala_wykladowa_02 fda_sala_wykladowa_03 fda_sala_wykladowa_04

Pracownia Komputerowa wyposażona jest w 7 nowoczesnych komputerów Dell z dotykowmy ekranem działających na systemie Windows 8.1 Pro. Komputery te posiadają pełne oprogramowanie firmy Adobe, Image Line, Avid Pro Tools, Pro100, Visual Studio 2013 oraz Monodevelop.

Pracownia jest wyposażona również w nowoczesną tablice interaktywną z projektorem, klawiatury midi, słuchawki oraz Avid audio interface 

Studio Nagrań

fda_sound_studio_01 fda_sound_studio_02 fda_sound_studio_03 fda_sound_studio_04

Studio Nagrań o powierzchni 25m2, wyposażone jest w nowoczesny komputer z procesorem Intel i7 z zainstalowanych oprogramowaniem FL Studio oraz Pro Tools. Studio wyposażone jest w profesjonalne monitory studyjne Adam A5X, Echo Audio Interface, Analogowy i cyfrowy sprzęt DJ, cyfrowe pianino, mikrofony oraz urządzenia rejestrujące. Studio jest przystosowane do rejestrowania nagrań instrumentów, wokali, dialogów, miksowania i masteringowania audio. Jest wykorzystywane do produkcji muzycznej na potrzeby radio, tv, filmów, gier video czy animacji.

Studio Fotograficzne

fda_foto_studio_01 fda_foto_studio_02 fda_foto_studio_03 fda_foto_studio_04

Studio Fotograficzne o powierzchni 30m2 posiada cykloramę oraz greenscreen. Studio wyposażone jest w aparat fotograficzny Canon D70, lampy Bowens 500 digital, blendy, namiot bezcieniowy, tła i statywy Manfrotto. Sposób, w jaki zostało ono zaprojektowane, pozwala na przeprowadzanie różnego rodzaju sesji fotograficznych, w tym modelowych, produktowych lub prywatnych. Służyć może również do sesji video z wykorzystaniem greenscreen.

Strefa Relaksu

fda_chillingroom_01 fda_chillingroom_02 fda_chillingroom_03 fda_chillingroom_04

Strefa Relaksu to miejsce, gdzie w przerwach zajęć można wygodnie usiąść, porozmawiać, poczytać prasę i odpocząć, a wszystko to w nowocześnie, lecz przytulnie zaprojektowanym wnętrzu. Wiemy, jak ważna jest równowaga, więc zapewniamy naszym adeptom miejsce, w którym mogą spokojnie odpocząć i w którym, być może, będą powstawały zupełnie nowe idee i pomysły.

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter