Fotografia

Informacje o szkoleniu

Kurs fotografii cyfrowej dedykowany jest osobom, które interesują się tą dziedziną i chcą poszerzyć wiedzę na ten temat. Kierowany jest on również do osób, które chciały by pracować w zawodzie fotografa bądź założyć własną działalność. Na kursie oprócz wiedzy dotyczącej samej fotografii posiądą państwo informacje jak rozpocząć swą działalność fotograficzną – jaki sprzęt wybrać, i jak odnaleźć się na tle bogatej konkurencji.

Materiał

Kursanci poznają wszystkie aspekty związane z techniką fotografii cyfrowej. Począwszy od budowy aparatu i jego obsługi, po przez pracę w plenerze i atelier fotograficznym, po konwersję i korekcję fotografii w programach graficznych. Kursanci będą poznawać techniki pracy w programach takich jak Adobe Camera RAW oraz Adobe Photoshop.

Czas trwania kursu

40 tygodni (2 godz tygodniowo)

Cena

55 zł / godz. 

zapisz się

Trener

 Hubert Pulik

Rocznik ’84. Urodzony i wychowany w Radzyniu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu. W 2013 roku powrócił na radzyńską ziemię i rozpoczął współpracę z jednym z lokalnych tygodników jako grafik i fotoreporter.
Aktualnie wykorzystuje swoją pasję i doświadczenie, pomagając swoim klientom uwieczniać najważniejsze momenty w ich życiu za pomocą swoich kadrów, fotografując na ślubach, weselach, czy realizując sesje w ramach własnego projektu HRP Studio oraz współpracuje jako grafik i fotograf z agencją brandingową z Radzynia Podlaskiego – Plus Brand.                                                                                                                                   Fotografię traktuję jako całość. Interesuje się i zgłębia każdy możliwy jej aspekt, od reportażu po fotografię krajobrazową. Uwielbia eksperymentować z aparatem, który towarzyszy mu niemal cały czas.

 

Pracownie

fda_sala_wykladowa_01

fda_foto_studio_02

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter