Fashion Design

Informacje ogólne

Cel prowadzonych zajęć to przekazanie kursantom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu projektowania odzieży. Będą oni mieli możliwość samodzielnego realizowania i wykonywania autorskich projektów. Szczególnie ważną kwestią będzie rozwijanie wrażliwości twórczej, osobowości artystycznej, oryginalności w projektach oraz perfekcję wykonania w oparciu o zdobytą wiedzę.

Praca z kursantami będzie rozwijała również ich indywidualizm, predyspozycje, tak by swobodnie mogli poruszać się po modowym świadku mając pełną świadomość środowiska. Realizując ćwiczenia szlifować się będzie własny warsztat i kształtować osobiste poczucie stylu. Podopieczni będą zdobywać również wiedzę z technik prezentacji, ekspozycji własnej twórczości, organizacji produkcji. Będą mieli oni także możliwość poznania obróbki projektów, zdjęć, form graficznej prezentacji w wybranych programach.

Zdobyta wiedza będzie dawała możliwość wykreowania własnej marki, jak i poznania systemu pracy dużych korporacji.
Prace będą tworzone z przeróżnych materiałów: standardowych tkanin, ale i z materiałów odzyskanych tzw. recykling. Uzyskane dzieła będą miały też rożne zastosowanie: w charakterze ready-to-wear, czyli noszone na co dzień, bądź haute couture, epatujące autorskim wyrazem.

Czas trwania kursu

40 tygodni  (2 godz/ tygodniowo)

Cena

60 zł / godz. 

zapisz się

Trener

Joanna Kamila Łubkowska

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. Wykonała dyplom w 2005 r. z zakresu projektowania biżuterii.             W 2010 r. ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, na kierunku Tkaniny i Ubioru. Brała udział w szeregu wystaw i wydarzeń branżowych. Prowadziła działalność charytatywna w zakresie wspieranie inicjatyw artystycznych i aukcji. Odbyła praktykę u jednego z największych polskich projektantów mody Macieja Zienia. Obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się projektowaniem i realizowaniem autorskiej odzieży, biżuterii, toreb i dodatków. Pracuje również na stanowisku stylisty w firmie organizującej modowe i modelingowe eventy w Polsce i za granicą: wybory miss, kampanie reklamowe itp. www.joannalubkowska.pl   www.lubustyle.com

Pracownie

Nasza Misja

Nowoczesny
standard
szkolenia

Nauczanie
z pasją

Wartościowe
umiejętności

Newsletter